+48 787 002 004

Zabieg

72172_454058301297327_29876828_n

Zabieg lipolaserem jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów na skórze. Można go wykonywać przez cały rok, a więc także w okresie letnim.

Zabieg lipolaserem trwa około 20-40 min, a efekty widoczne są od razu i narastają po każdej sesji. Zaleca się przeprowadzenie serii od 8 do 12 zabiegów. Ilość zabiegów w serii  uzależniona jest od grubości tkanki tłuszczowej. Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując 2 lub 3 zabiegi w tygodniu z przynajmniej jednodniowym odstępem pomiędzy zabiegami.

W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i umiarkowana dieta oraz spożywanie większej ilości płynów.

_wsb_310x189_how_it_works

A jak to działa? Laser lipo jest zimnym laserem diodowym klasy 3D, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi (m.in. FDA). Zasada działania polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym o długości 635-680 nm. Dodatkowo, niektórzy producenci dodają długości 839, 940 lub 980 żeby wzmocnić efekt. Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które z kolei przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie spalane przez metabolizm. Proces ten może być ułatwiony przez stymulowanie układu limfatycznego (np. masażem lub bańską chińską) i spalenie uwolnionych komórek tłuszczowych przez stymulację pracy mięśni (np. elektrostymulacją, bieżnią lub rowerkiem).

Dzięki zabiegom można wymodelować sylwetkę, zredukować tłuszcz z różnych partii ciała, jak również zredukować cellulit. Leczeniu można poddawać wszystkie problematyczne okolice: brzuch, biodra, uda, kolana, ramiona, fałdy na klatce piersiowej, plecy, ginekomastię (piersi u mężczyzn), szyję, podbródek, czy twarz. Lipo laser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega zwiotczeniu skóry.

SONY DSC

Lipolaser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek, skóry, mięśni, gruczołów, włosów ani naczyń krwionośnych. Zabieg urządzeniem nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Powstałe metabolity transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane na energię. Efekty widać już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

Laser-Lipo-93795_image

W trakcie zabiegu wykorzystuje się dodatkowo laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej obszaru poddanego zabiegowi. Jego zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych. Należy jednak pamiętać, aby nie rozgrzewać zbytnio węzłów chłonnych, dlatego małe płytki na węzłach chłonnych należy ustawić na bardzo niską moc.

Lipolaser diodowy to innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. To idealne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom Medycyny Estetycznej. Zabieg nie powoduje żadnego dyskomfortu, jest bezbolesny, wręcz przyjemny. Pacjent nic nie czuje za wyjątkiem delikatnego ciepła, które dopiero zaczyna ledwo odczuwać po pół godzinie zabiegu. Zabieg trwa najczęściej 30-40 minut. Można go łączyć z elektrostymulacją, która zastosowana zaraz po zabiegu lipolasera, pozwoli spalić uwolnione trójglicerydy. Wystarczy ok. 15 minut elektrostymulacji na tym samym obszarze zabiegu aby osiągnąć jeszcze znacznie lepszy rezultat utraty centymetrów.

W trakcie kuracji jest więc zalecane stosowanie zabiegu drenażu limfatycznego na przemian z zabiegami lipolasera i elektrostymulacji. Taka kombinacja przyspiesza efekt chudnięcia, eliminuje efekt jojo oraz zapobiega ewentualnemu tworzeniu się zatorów limfatycznych. Cała jednorazowa sesja nie powinna trwać dłużej niż godzinę i stosuje się ją 2-3 razy na tydzień, aż do otrzymania zadawalających rezultatów w utracie wagi i centymetrów w obwodach ciała.

body treatment

Przeciwwskazania:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Epilepsja
  • Choroby nowotworowe
  • Cukrzyca (należy zapytać lekarza)
  • Stosowanie ziół i leków światło-uczulających (np. dziurawiec)
  • Metalowe, silnikowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu, rozrusznik serca
  • Problemy dermatologiczne skóry
  • Choroby układu krążenia np. zakrzepica, hemofilia lub czasowa niska krzepliwość krwi
  • Choroby autoimmunologiczne (ostrożnie przy swędzeniach skóry niezidentyfikowanego pochodzenia, azs, alergiach)
  • Poniżej 18-go roku życia zabronione

img

Zobacz wideo z zabiegiem lipolasera:


Warning: Undefined array key "preview" in /home/virt100310/domains/lipolaser.pl/public_html/wp-content/plugins/arscode-social-slider-free/arscode-social-slider.php on line 57

Facebook

/home/virt100310/domains/lipolaser.pl/public_html/wp-content/plugins/arscode-social-slider-free/fblb_slider.php on line 41
false">
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress